Hydrotime Hidrolik - Hidrolik Pompa, Dişli Pompa, Pistonlu Pompa, PTO

Kalite

Kalite
40
hydrotime

Tam 40 Yıldır bu ülke için üretiyoruz.

1982’den bugüne kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden bir çok başarıya imza atan Hydrotime gelecekte de yeni atılımlar yapmayı ve uluslararası başarılara profesyonel ekip ruhuyla ulaşmayı misyon olarak belirlemiştir. Üretimiş olduğu ürünlerin büyük bir kısmını dünya pazarına sunan firmamız profesyonel ekibiyle Asya, Avrupa ve Afrika kıtalarında 40'ı aşkın ülkeye ihracat yapmayı başarmış ve her geçen gün başarılarını artırarak büyümeye devam etmiştir.

İhracat yapmış olduğu ülkelerde firma tanınırlığını artırarak daha fazla akılda kalabilmek adına üretici firma Mehmet Konsan Makine Ltd. Şti, HYDROTIME olarak markalaştırılmıştır. TSEK, ISO 9001 kalite ve yönetim belgelerine sahip olan firmamız bilgisayar kontrollü makineleriyle alanında uzman kalite ekibi ve profesyonel tasarımcılarıyla her geçen gün gelişmeye devam etmektedir.

Bugünde 3500 m2 kapalı alanıyla uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimiyle, hidrolik damper pompaları, PTO, valfler, ara bağlantı ekipmanları, flanşlar, adaptörler, damper düğmeleri ve kardan milleri üretimiyle hizmet dallarına her gün yenilerini ekleyerek kaliteye müşteri memnuniyetiyle birleştirmiştir.

40 Yıllık Tecrübe
40
+

Yıllık Tecrübe

40 Ülkeye İhracat
40
+

Ülkeye İhracat

3500 Kapalı Alan
3500
m2

Kapalı Alan

100 Çalışan
100
+

Çalışan

Kalitemiz
qualıty

Kalitemiz

  • Çalışanlarımızın ortak katılımı ve çabalarıyla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak.
  • Tüm süreçlerimizde sürekli iyileştirme doğrultusunda tüm çalışanlarımıza kalite bilincini yerleştirmek.
  • Teknolojiyi takip ederek müşterilerimize kaliteli ürünler sunmak.
  • Hayatın ihtiyaçları yönlendirmesinin mümkün olmadığı bu yüzyılda ihtiyaçların hayatı yönlendirdiği ilkesini benimseyen bir firma oluşturmak.
  • Kalite ve estetiği en üst düzeyde tutarak faaliyette bulunduğumuz sektördeki firma ve kuruluşlara örnek olmak.
  • Dış Ticaret alt yapımızı güçlendirip sektörde firmamızın ismini dünyaya duyurmak.
  • Her zaman dürüst ve şeffaf bir ticaret anlayışını benimseyerek sektörde her zaman öncü bir firma olmak.
  • Yönetim olarak, müşteri odaklı yaklaşımla çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle gerekli standartlara ve yönetmeliklere uygun üretim yapmak.
  • Ürünlerimizi uluslar arası standartlarda ve yönetmeliklerle üretip müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak temel ve kalıcı amaçlarımızdandır.
certıfıcates

Sertifikalar