+90 (332) 346 09 02 - 0552 648 48 26
info@hydrotime.com.tr

Kurumsal

Tam 40 Yıldır
bu ülke için üretiyoruz

1982’den bugüne kalite ve hizmet anlayışından ödün vermeden bir çok başarıya imza atan Hydrotime gelecekte de yeni atılımlar yapmayı ve uluslararası başarılara profesyonel ekip ruhuyla ulaşmayı misyon olarak belirlemiştir.

Üretimiş olduğu ürünlerin büyük bir kısmını dünya pazarına sunan firmamız profesyonel ekibiyle Asya, Avrupa ve  Afrika kıtalarında 40'ı aşkın ülkeye ihracat yapmayı başarmış ve her geçen gün başarılarını artırarak büyümeye devam etmiştir.

İhracat yapmış olduğu ülkelerde firma tanınırlığını artırarak daha fazla akılda kalabilmek adına üretici firma Mehmet Konsan Makine Ltd. Şti, HYDROTIME olarak markalaştırılmıştır.  TSEK, ISO 9001 kalite ve yönetim belgelerine sahip olan firmamız bilgisayar kontrollü makineleriyle alanında uzman kalite ekibi ve profesyonel tasarımcılarıyla her geçen gün gelişmeye devam etmektedir.

Bugünde 3500 m2 kapalı alanıyla uzun yıllara dayanan tecrübe ve bilgi birikimiyle, hidrolik damper pompaları, PTO, valfler, ara bağlantı ekipmanları, flanşlar, adaptörler, damper düğmeleri ve kardan milleri üretimiyle hizmet dallarına her gün yenilerini ekleyerek kaliteye müşteri memnuniyetiyle birleştirmiştir.